warzywa

Produkowana z własnego surowca według tradycyjnych receptur, co ma bezpośredni wpływ na walory smakowe. Nie jest to kapusta "silosowa". Nasz produkt charakteryzuje się lepszym wygłądem, zapachem a co za tym idzie i smakiem. Wysokie walory smakowe docenione są przez coraz większą rzeszę konsumentów, co zaowocowało między innymi uczestnictwem w konkursie "NASZE KULTUROWE DZIEDZICTWO". W konsekwencji kapusta kwaszona, jako produkt tradycyjny została wpisana na listę Ministra Rolnictwa i nosi nazwę Kapusta Kwaszona Nadnotecka. W roku 2008 Kapusta Kwaszona Nadnotecka została nagrodzona prestiżowym symbolem gosporarczym wyróżniającym najlepsze produkty przedtwórstwa rolno-spożywczego "AGRO POLSKA", a Fundacja E. Kwiatkowskiego nadała firmie tytuł "POLSKIEGO PRODUCENTA ŻYWNOŚCI"

Opakowania:

Folia 0,5kg, wiaderka: 1kg, 3kg, 5kg, 12kg, beczka 60-120 kg.

Kapusta Kwaszona Nadnotecka

Cała oferta stanowi efekt własnej produkcji, a warzywa uprawiane są wyłącznie na glebach o niskiej zawartości pierwiastków nieprzyjaznych co szereguje je powyżej norm wymaganych w Unii Europejskiej.

Opakowania i oznakowania towarów dostosowujemy do określonych wymagań klienta.

Oferta warzyw:

Ziemniak, marchew, burak, pietruszka korzeń, seler korzeń, por, kapusta biała, kapusta czerwona, kapusta pekińska, cebula, włoszczyzna tacka.

Warzywa

warzywa

Produkowane z własnego surowca według tradycyjnych receptur, co ma bezpośredni wpływ na walory smakowe.

Twarde, chrupiące, aromatyczne, dobrze się przechowują. To tylko niektóre z opisów sędziów konkursu "NASZE KULTUROWE DZIEDZICTWO", w którym ten produkt został wyróżniony.

O jakości naszych ogórków świadczy wygrana w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów, na najlepszy polski regionalny produkt żywnościowy PERŁA 2008, oraz nagroda przyznana przez konsumentów "NAJLEPSZE W POLSCE 2008".

W 2013 roku nasze ogórki kwaszone zostały uznane jako produkt tradycyjny przez Ministra Rolnictwa i noszą nazwę Ogórki Kwaszone Nadnoteckie.

Opakowania:

Folia 0,5kg , wiaderka 0,5kg 3kg 8kg, beczka 35 - 60kg.

Ogórki Kwaszone Nadnotekie

Wszystkie wyprodukowane przez nas warzywa oferujemy również w postaci gotowej do użycia. Obrane, pokrojone, poszatkowane, wszystko na życzenie klienta – np. ziemniaki. Tak przygotowany surowiec stanowi idealne rozwiązanie dla gastronomii, a także dla gospodarstw domowych. Podstawowe zalety: wyeliminowanie wszystkich procesów "brudnych", brak konieczności posiadania odrębnego pomieszczenia tzw. "obieralni", możliwość zmniejszenia zatrudnienia, wyeliminowanie punktów krytycznych przy wdrażaniu HACCP, brak odpadów organicznych, produkt ekonomiczny - klient płaci tylko za produkt netto, łatwiejsze przechowywanie, znacznie skrócony czas przygotowania - oszczędność energii do 60%. Daje to w ostatecznym rozrachunku oszczędność czasu, pracy i energii.

warzywa